Strony www

<a href='http://www.jozefa.augustynska.eu/' target='_blank' title='Wiersze - Józefa Róża Augustyńska - wiersze zebrane'><strong>www.jozefa.augustynska.eu</strong></a>

Artystyczne

Strona internetowa (ang. web page) to zbiór uporządkowanych logicznie, połączonych ze sobą przez nawigację oraz linki elementów, prezentowanych za pomocą przeglądarki internetowej pod jednolitym adresem elektronicznym.

<a href='http://www.augustynski.eu' target='_blank'>www.augustynski.eu</a>

Blogi WordPress

WordPress to napisany w języku PHP system zarządzania treścią (CMS) zaprojektowany głównie do obsługi blogów, ale też sklepów. Wykorzystuje bazę danych MySQL. Rozpowszechniany jest na licencji GNU General Public License i jest dostępny bezpłatnie.

Różne

Strony internetowe wykorzystywane są w celu prowadzenia działalności gospodarczej i mają duże znaczenie dla wizerunku firmy, co może mieć wpływ na wynik ekonomiczny działalności rynkowej. A zindywidualizowany, autorski i dedykowany wygląd pozwala im zaistnieć.

Sklepy internetowe

Sklep internetowy to serwis internetowy dający możliwość kupowania i sprzedawania produktów przez Internet, jedna z form handlu elektronicznego. Forma ta staje się obecnie coraz popularniejsza z uwagi na wygodę i obniżenie kosztów sprzedaży (i często wynikające z tego niższe ceny towarów).

Hodowle kotów

Strona hodowli kotów ma za zadanie przedstawić hodowlę oraz dopomóc w sprzedaży kociąt. Oczywiście jej wygląd jest dedykowany danej hodowli, ich kotom, ich wyglądu oraz logo hodowli w celu przybliżenia odbiorcy profilu hodowli.

Hodowle psów

Strona hodowli psów ma za zadanie przedstawić hodowlę oraz dopomóc w sprzedaży szczeniąt. Oczywiście jej wygląd jest dedykowany danej hodowli, ich psom, wyglądu oraz logo hodowli w celu przybliżenia odbiorcy profilu hodowli.

Kluby i stowarzyszenia

To zakładka poświęcona zwierzęcym klubom i stowarzyszeniom pomocowym dla zwierząt. Ma za zadanie dostarczać maksimum informacji klubowiczom i osobom kochającym zwierzęta.

Weterynarze

Lekarz weterynarii to przedstawiciel jednej z trzech nauk lekarskich /medycyna, stomatologia/. W Polsce tytuł zawodowy lekarza weterynarii posiadają osoby, które ukończyły jednolite studia magisterskie na kierunku weterynaria.

Hotele dla psów

Bardzo pomocne ostatnimi czasy hotele dla psów i kotów, czyli pupili domowych, w których możemy pozostawić swojego pupila pod dobrą, wyspecjalizowaną opieką, na czas naszej podróży, czy innych zbiegów losowych.

Behawioryści

Behawioryzm to filozofia nauki o zachowaniu ludzi oraz zwierząt. W podejściu tym uznaje się istotną rolę środowiska jako czynnika, który kontroluje zachowania organizmów i indywidualnej historii uczenia się poprzez konsekwencje.